W koszyku masz: 0  szt. na kwotę: 0,00 zł   

 
Składanie zamówień
Pomoc techniczna
mail040.gifWyślij e-maila
 
tel.34 37-11-017
    34 34-35-004
    
Sklep Stacjonarny
ul. Mirowska 158a
Częstochowa
 
pracujemyod poniedziałku do piątku
8.30 - 17.00
soboty
10.00 - 14.00
Zobacz wszystkie
Widok listy produktów
Za każde wydane 60zł w tej kategorii otrzymujesz 1zł do skarbonki
mn.jpg

Rewelacyjna alternatywa dla malowania paznokci lakierem. Oryginalny lakier HYBRYDOWY Magic Nails

Lakiero Żel firmy Magic Nails to bardzo precyzyjnie dobrana formuła zarówno koloru jak i bazy i utwardzacza-Top-u, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów i da pełną satysfakcję profesjonalistom. 
Bardzo wiele firm, zarówno IBD, CND ... miały do tej pory duże kłopoty z zasychaniem lakiero żeli w buteleczkach (CND tylko 7,3 ml !!) a także z kurczeniem/marszczeniam się podczas utwardzania. Firma CND wprowadziła nawet specjalnie do swoich lakiero żeli lampę z wiatrakiem aby podczas utwardzania lakier był chłodzony i aby nie zdążył sie nagrzać zanim się utwardzi, nie wspominając już o zaporowej cenie prawie 10 krotnie wyższej niż nasz produkt. U NAS nie ma takich problemów !!

TERAZ już nie musisz wydać majątku aby trwale pomalować Sobie lub Swoim Klientkom paznokcie.

Lakiero żele Hybrydowe jak sama nazwa wskazuje, to lakier do paznokci utwardzalny w lampie UV. Zasada jest bardzo prosta, należy odtłuścić i przygotować odpowiednio płytkę, łącznie z jej zakwaszeniem Pre Primerem a następnie nałożyć jedną warstwę BAZY, w drugiej kolejności TYLKOjedną warstwę lakieru i po utwardzeniu każdej warstwy nałożyć TOP, po czym i po jego utwardzeniu w promieniach UV przemyć płynem do warstwy dyspersyjnej, polecanym przez nas w dziale Akcesoria .

Lakiero Żel jest lakierem z dodatkiem składników światłoutwardzalnych. Zastępuje znane dotychczas lakiery do paznokci i sprawia iż nowa trwałość koloru może być znacznie przedłużona. Usunięcie go z paznokci jest bardzo łatwe, rozpuścić go można w płynach do usuwania żelu soak off mocząc przez ok. 5 minut !! Ze względu na specyfikę produktu i skład chemiczny niektóre kolory mogą wymagać pomocy pilnika aby je usunąć W tym celu delikatnie należy go "przedrapać" ostrym pilnikiem a po wymoczeniu w płynie użyć dodatkowo radełka.

Poniższe zdjęcia prezentują dane kolory realnie, czyli nałożone na wzornik lakierów. Zastosowano tylko jedną warstwę a pokrycie jest 100% dla każdego koloru zarówno jasnego jak i ciemnego.

14,00 zł
14,00 zł
14,00 zł
14,00 zł
14,00 zł
Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji)
MAGIC NAILS

  • UdaneZakupy Częstochowa
  • 42-202 Częstochowa ul. Mirowska 158a
  • tel: +48 (34) 37-11-017
Wszystkie Prawa Zastrzeżone UdaneZakupy © 2012