W koszyku masz: 0  szt. na kwotę: 0,00 zł   

 
Składanie zamówień
Pomoc techniczna
mail040.gifWyślij e-maila
 
tel.34 37-11-017
    34 34-35-004
    
Sklep Stacjonarny
ul. Mirowska 158a
Częstochowa
 
pracujemyod poniedziałku do piątku
8.30 - 17.00
soboty
10.00 - 14.00
Zobacz wszystkie
O firmie

Udane Zakupy Częstochowa
42-202 Częstochowa
ul. Mirowska 158a
tel: +48 (34) 37-11-017
fax: +48 (34) 34-35-764
NIP 573-172-67-77
Działalność na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej w Częstochowie pod numerem 74904.
Właściciel: Joanna Milejska

Informujemy Klientów, że firma Udane Zakupy Częstochowa Joanna Milejska jest zarejestrowana w Rejestrze Głównego Inspektora Ochrony Środowiska jako podmiot wprowadzający baterie i akumulatory pod numerem rejestrowym E0016847WZBW.

Przypominamy, że baterie i akumulatory oznakowane są symbolem selektywnej zbiórki (przekreślonego kosza na śmieci) i po zużyciu nie mogą być umieszczane razem z innymi odpadami, lecz muszą zostać przekazane do punktu zbierania lub umieszczone w specjalnych pojemnikach. Obowiązek ten spoczywa na producentach, jednostkach handlowych oraz gospodarstwach domowych.

Mając na względzie ochronę środowiska oraz zgodnie z przepisami ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 roku o bateriach i akumulatorach (Dz.U. 2009 Nr 79, poz. 666), firma UZC J. Milejska, prowadzi zbieranie zużytych baterii i akumulatorów:

  • powstałego ze sprzętu wprowadzonego przez siebie na terytorium kraju (import),
  • powstałego ze sprzętu, który został u nas bezpośrednio zakupiony,
  • który ma być zastąpiony sprzętem tego samego rodzaju, nabytym od UZC J. MilejskaUWAGA !!!

Zamówione produkty można odebrać osobiście w naszym sklepie pod adresem ul. Mirowska 158a w Częstochowie.


Nasza polityka cenowa 

Ponieważ działamy na rynku już od wielu lat postanowiliśmy wyjść na przeciw wszystkim w dobie coraz szerszego dostępu do Internetu. Jako jedni z pierwszych w Polsce zorganizowaliśmy strukturę działalności firmy dostosowanej do sprzedaży za pośrednictwem sieci internetowej. Dzięki temu tysiące stylistek poznało nasza Firmę oraz realne ceny pozwalające na prowadzenie usług kosmetycznych wszystkim tym, którym wydawało się to niemożliwe. 
Docieramy zawsze do producentów i bezpośrednich importerów aby przekazać Państwu produkty w jak najlepszej cenie oferując wysokie rabaty. Staramy się by koszty prowadzenia usług w zakresie stylizacji paznokci mogły być jak najniższe jednocześnie nie obniżając ich jakości. Sprowadzamy także towar luksusowy dla szczególnie wymagających nie liczących się z finansami.

Z kim współpracujemy: 

Do współpracy zapraszamy Gabinety Kosmetyczne, Centra Szkoleniowe, Hurtownie Kosmetyczne, Szkoły Kosmetyczne oraz Salony Solarium. Mile widziani także odbiorcy indywidualni. 
Poszukujemy również lokalnych dystrybutorów. Oferujemy wyjątkowo wysokie rabaty dystrybutorskie.

Kim jesteśmy: 

Jesteśmy firmą działającą w branży kosmetycznej od 1993 roku w handlu internetowym od 2003 roku. Zajmujemy się zaopatrywaniem gabinetów kosmetycznych (głównie usługi manicure i pedicure oraz stylizacja paznokci) w materiały do pracy, sprzęt kosmetyczny oraz akcesoria pomocnicze. Nasze produkty sprowadzamy z takich krajów jak Niemcy, Austria, Holandia, Korea, Włochy, Hiszpania, Pakistan, Chiny i USA. Sprzęt pochodzi także od znanych polskich producentów. 
Nasze produkty są najwyższej jakości z przeznaczeniem dla profesjonalistów ale świetnie radzą sobie z nimi osoby początkujące co świadczy o nieskomplikowanej strukturze naszych materiałów do pracy. Możemy zapewnić, że zaufało nam już ponad tysiąc gabinetów w Polsce i innych zakątkach świata.
Nasza marka „Magic Nails” została zastrzeżona pod swoim znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym, co zostało odnotowane w Biuletynie
Nr 13 (848) 2006 na stronie 69
Zapraszamy do Udanych Zakupów w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z zastosowaniem poszczególnych produktów to zapraszamy codziennie w godzinach 9 - 17.00. na GG lub Skype-ie.

Grafika i zdjęcia

Autorem zdjęcia pod tytułem "W Sennych Marzeniach" zakupionego przez UZC jest Kamil Majdański

MAGIC NAILS

  • UdaneZakupy Częstochowa
  • 42-202 Częstochowa ul. Mirowska 158a
  • tel: +48 (34) 37-11-017
Wszystkie Prawa Zastrzeżone UdaneZakupy © 2012