W koszyku masz: 0  szt. na kwotę: 0,00 zł   

 
Składanie zamówień
Pomoc techniczna
mail040.gifWyślij e-maila
 
tel.34 37-11-017
    34 34-35-004
    
Sklep Stacjonarny
ul. Mirowska 158a
Częstochowa
 
pracujemyod poniedziałku do piątku
8.30 - 17.00
soboty
10.00 - 14.00
Zobacz wszystkie
*Zestaw Magic Flexi/Soak Off Gel UV / UV LED - żel do naturalnej płytki paznokcia
80,00 zł

Rewelacyjny żel zabezpieczajacy do naturalnej płytki paznokciowej.

Żel ten można utwardzać w lampach UV oraz w UV LED.

Sposób nałożenia:

Na przygotowany paznokieć nałożyć Magic Nail Prep w celu silnego odtłuszczenia płytki paznokciowej i zmniejszenie jej własnego Ph. Odczekać ok. 10 sekund do odparowania produktu. Następnie nałożyć Magic Ultrabond**.
Po odparowaniu po ok. 20 sekundach nałożyć cienką warstwę Magic Flexi Gel-u dwa razy, każdą utwardzając w lampie po 2 minuty. Po utwardzeniu żel jest błyszczący. Przemyć lepkość płynem do masy po nałozeniu ostatniej warstwy. Co najważniejsze, żel ten wykazuje dużą giętkość i wytrzymałość na naprężenia. Paznokcie można piłować, obcinać zwykłą obcinaczką, nie powinien od tego typu zabiegów odpryskiwać.
Można go po opiłowaniu normalnie uzupełniać jak zwykły żel. Ponieważ będzie on jednak położony na paznokieć cienką warstwą polecamy użyć Magic Line Out w celu zlikwidowania i doklejenia linii odrostu żelu od strony wału paznokciowego

**Nie jest to tylko primer bezkwasowy, różni się nie tylko brakiem zawartości kwasu ale efektem po nałożeniu. Magic Ultrabond jest jak dwustronnie lepka taśma, po nałożeniu na paznokieć idealnie przylega do niego oraz tworzy jakby lekko lepką warstwę dla następnego produktu - może to być każdy żel z naszej oferty lub akryl. Produkt ten nie działa drażniąco na skórę. Pozbawiony MAA (methacrylic acid)

UWAGA !!!

- Zwrócić uwagę na to aby buteleczki nie postawić w pobliżu lampy UV lub nie zostawić na słońcu

MAGIC NAILS

  • UdaneZakupy Częstochowa
  • 42-202 Częstochowa ul. Mirowska 158a
  • tel: +48 (34) 37-11-017
Wszystkie Prawa Zastrzeżone UdaneZakupy © 2012