W koszyku masz: 0  szt. na kwotę: 0,00 zł   

 
Składanie zamówień
Pomoc techniczna
mail040.gifWyślij e-maila
 
tel.34 37-11-017
    34 34-35-004
    
Sklep Stacjonarny
ul. Mirowska 158a
Częstochowa
 
pracujemyod poniedziałku do piątku
8.30 - 17.00
soboty
10.00 - 14.00
Zobacz wszystkie
- Magic FiberGel Bezbarwny - żel UV do naturalnej płytki paznokcia utwardzający

FiberGel to rzadki żel do naturalnej płytki paznokciowej usztywniający ją po utwardzeniu w lampie UV. Jego największą zaletą jest możliwość stosowania go na włókno jedwabne w metodzie fiberglass.

Połączenie tych dwóch metod daje ekstremalne utwardzenie i zabezpieczenie dla płytki naturalnego paznokcia przy jednoczesnym naturalnym wyglądzie - nie potrzeba grubej warstwy.

Żel idealnie nadaje się dla kobiet, które nie lubią nakładania tipsów a mają słabe i krótkie paznokcie. Dzięki tej technologii można delikatnie przedłużyć paznokieć za pomocą żelu i włókna jedwabnego dostępnego w Naszym sklepie.

Oczywiście z powodzeniem nadaje się jako jedna z metod łączenia tipsa z paznokciem zamiast standardowego żelu czy akrylu. Efekt - twardość akrylu a elastyczność żelu.

Sposób stosowania:

Przygotować naturalny paznokieć tak jak do zabiegu nakładania tipsa/akrylu, następnie użyć zalecanych przez naszą firmę podkładów może być to primer, ultrabond lub primer bezkwasowy a następnie nałożyć cienką warstwę FiberGel-u, utwardzić przez 60 sekund w lampie UV. Przykleić włókno fiberglass na lepką powierzchnię żelu. uważając aby włókno nie dotykało do skóry. Pokryć całość grubszą warstwą FiberGelu. Utwardzić 3 do 4 minut a następnie przemyć płynem do masy, opiłować.

Żel ma szerokie zastosowanie dla osób obgryzających paznokcie także dla mężczyzn.

MAGIC NAILS

  • UdaneZakupy Częstochowa
  • 42-202 Częstochowa ul. Mirowska 158a
  • tel: +48 (34) 37-11-017
Wszystkie Prawa Zastrzeżone UdaneZakupy © 2012